Gdańsk Tech Startup School | Politechnika Gdańska

Treść strony

Gdańsk Tech Startup School

Gdańsk Tech Startup School to projekt wspierający rozwój przedsiębiorczości akademickiej. To działanie które inspiruje młodych ludzi do rozwijania swoich umiejętności i realizowania pomysłów.

Oferujemy szereg możliwości dla uczniów szkół średnich, które pomogą im zrozumieć świat technologii i przedsiębiorczości.

Nasza oferta dla uczniów szkół średnich obejmuje:

  • Współorganizację różnorodnych wydarzeń, takich jak hackatony, które dostarczają cennego doświadczenia organizacyjnego.
  • Możliwość konsultowania swoich innowacyjnych pomysłów i przedsięwzięć z naszymi doświadczonymi mentorami i aktywnymi członkami społeczności.
  • Dołączenie do naszej społeczności na Discordzie, gdzie mogą korzystać z bogatych treści i uczestniczyć w wydarzeniach związanych z innowacjami i przedsiębiorczością.
  • Wsparcie w zakładaniu szkolnych kół Innowacyjności i Przedsiębiorczości, co pozwala na praktyczne rozwijanie umiejętności.

Gra Terenowa dla szkół

21 marca 2024 roku, podczas Dnia Otwartego Politechniki Gdańskiej, zorganizowaliśmy interaktywną grę terenową skierowaną do uczniów szkół ponadpodstawowych. Wydarzenie przyciągnęło ponad 150 uczestników.

Nasza gra terenowa stanowiła doskonałą okazję dla potencjalnych studentów Politechniki Gdańskiej do poznania obszaru działalności Gdańsk Tech Startup School oraz programów, które oferujemy.

Zachęcamy nauczycieli do nawiązania kontaktu. Jest to doskonała okazja do współpracy i wprowadzenia uczniów w świat innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji o działalności Gdańsk Tech Startup School znajdą Państwo na stronie: www.pg.edu.pl/startup

Aby nawiązać współpracę z Gdańsk Tech Startup School, prosimy o kontakt na adres e-mail: startup@pg.edu.pl